Dzień ewangelizacyjnego maila

Jeżeli jesteś zachęcony jakimś punktem programu Tygodnia Jezusa, sprawdź, komu możesz napisać o tym maila lub kto z Twoich znajomych chciałby być zaproszony / powiadomiony o tym wydarzeniu.

.

Wersja dla bardziej zaangażowanych;

Modlitwa i czyn to znakomite połączenie. Napisano nawet książkę pod takim tytułem. Dlatego drugiego dnia możesz przejrzeć swoją mailową bazę zastanowić się, kto z Twoich znajomych nie wie o wydarzeniach Tygodnia Jezusa lub nie jest zdecydowany z nich skorzystać. Napisz do niego i zaproś, sugerując może jeden najbardziej odpowiedni punkt programu.

Być może ten Tydzień i właśnie ten dzień będzie dobrą okazją do podzielenia się Dobrą Nowiną o Jezusie, czyli Ewangelią z kimś, komu jeszcze jej nie zaprezentowałeś. Mail, czyli elektroniczna wiadomość jest dzisiaj jednym z najbardziej powszechnych sposobów docierania do adresatów. Stwarza również pewną grupę w naszej komunikacji, do której niekiedy mamy tylko taki dostęp. Zachęcamy, by w tym dniu zadedykować tę formę komunikacji Jezusowi.

Jesteśmy chrześcijanami z różnych kościołów. Połączyła nas pasja miłości do Jezusa.
© Copyright 2022 (wersja 2223) - tydzienjezusa.pl 
Projekt i realizacja:  sadowski-kursy.pl
WARSZAWA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram