Tommie Zito

PLAC DEFILAD – przy Alejach Jerozolimskich

od niedzieli 25 do piątku 30

Niedziela

* 17.00 Otwarcie z worship koncertem Abrahama Khalila Emmanuela Diomande >>>

* 19.00 Tommie Zito

Poniedziałek 26 sierpnia

* 17.00 Misja Debora – Joanna Pytel

* 18.00 Tommie Zito

Wtorek 27 sierpnia

* 17.00 Misja Debora – Joanna Pytel

* 18.00 Tommie Zito

Środa 28 sierpnia

* 16.00 ewangelista Kamil Mańturzyk & zespół

* 18.00 Tommie Zito

Czwartek 29 sierpnia

* 16.00 ewangelista Kamil Mańturzyk & zespół

* 18.00 Tommie Zito

Piątek 30 sierpnia

* 16.00 ewangelista Kamil Mańturzyk & zespół

* 18.00 worship koncert Tomasza Pogorzelskiego z zespołem

* 19.00 Tommie Zito

———————————————————————————————

Portal ewangelisty >>>

Twitter >>>

Facebook >>>

Tommie Zito dzieli się wizja i zaprasza na kolejne dni pod Pałacem Kultury

Opublikowany przez Tydzień Jezusa Środa, 28 sierpnia 2019

Ewangelista Tommie Zito jest Amerykaninem włoskiego pochodzenia. Charakter jego posługi można w przybliżeniu określić poprzez jego ewangelizacyjne praktyki pod mentoringiem Rodneya Howarda Browna. Miał również okazję poznać się osobiście Reinchardem Bonke. W Polsce będzie po raz pierwszy. Rozpocznie Tydzień Jezusa i spędzi go prowadząc codzienną wieczorną krucjatę na scenie pod Pałacem Kultury (Plac Defilad od strony Alei Jerozolimskich). Wraz z nim przyjedzie kilkunastu współpracowników przygotowanych do prowadzenia zarówno warsztatów na temat ewangelizacji jak i gotowych pomagać w niej praktycznie. Wśród tej ekipy będa równiez muzycy odpowiedzialni za wieczorne UWIELBIENIE i tworzenie muzycznej oprawy krucjaty.

Na Placu Defilad będzie od poniedziałku do soboty rozpoczynając o godzinie 18.00.

Po zakończeniu wizyty w Stolicy wraz z naszymi gospodarzami cała ekipa pojedzie zwiedzać najważniejsze polskie cele turystyczne, by po kilku dniach powtórzyć całą kampanię ewangelizacyjną w Kaliszu wraz z tamtejszym Kościołem Bożym w Chrystusie.

.

Ewangelista Tommie Zito przyleci do Polski 25 Sierpnia, 2019! Spędzi w naszym kraju wraz z kilkunastoma ewangelistami ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Anglii kilka tygodni. W zespole z którym się pojawi jest również niespodzianka. W trakcie wieczornych spotkań głównym muzykiem i piosenkarzem prowadzącym uwielbienie będzie Justin Martinez podróżujący niegdyś z legendarnym ewangelistą Dawidem Wilkersonem oraz sławnym Nicky Cruzem, byłym gangsterem.Tommie Zito rozpocznie ewangelizacje w Warszawie, następnie pojedzie do Krakowa i zakończy swój pobyt w Kaliszu. Tommie również odwiedzi Obóz Koncentracyjny w Oświęcimiu.Oto co jest zaplanowane; Wieczory Chwały pod Pałacem Kultury i Nauki, uliczne ewangelizacje, Marsz dla Jezusa, wspólne nabożeństwo kościołów oraz chrzest wodny na Placu Zamkowym! To tylko kilka z wielu niespodzianek które przygotował dla nas, nasz Pan Jezus Chrystus! Cztery sceny w różnych miejscach! Polska dla Jezusa!Dołączcie do nas i wspólnie powalczmy o następne Dusze dla naszego Pana i Jedynego Zbawiciela Jezusa Chrystusa!Pozdrawiamy was bardzo serdecznie i do zobaczenia! Z Panem Bogiem! #TydzienJezusa, #MarszdlaJezusa, #TommieJZito, #ArturPawlowski, #JerzyPrzeradowski, #Jezus, #Polska

Opublikowany przez Marsz Dla Jezusa Środa, 10 lipca 2019

.

W trakcie wieczornych spotkań w Warszawie (od 24 sierpnia do 1 września) głównym muzykiem i piosenkarzem prowadzącym uwielbienie będzie Justin Martinez podróżujący niegdyś z legendarnym ewangelistą Dawidem Wilkersonem oraz sławnym Nicky Cruzem, byłym gangsterem.

W trakcie wieczornych spotkań w Warszawie (od 24 sierpnia do 1 wrzesnia) głównym muzykiem i piosenkarzem prowadzącym uwielbienie będzie Justin Martinez podróżujący niegdyś z legendarnym ewangelistą Dawidem Wilkersonem oraz sławnym Nicky Cruzem, byłym gangsterem.#TydzienJezusa, #MarszdlaJezusa, #TommieZito, #ArturPawlowski

Opublikowany przez Marsz Dla Jezusa Czwartek, 11 lipca 2019