Dzień ewangelizacyjnego traktatu

Zakładając, że maile – posty – lajki – sms-y wykonały już swoje zadanie, w tym dniu czas na przejście do tych, którzy są poza poprzednimi grupami znajomych. Spotykamy ich w każdym miejscu, najczęściej wielokrotnie więcej niż wszystkich z naszej bazy danych.

Jeśli nie jesteś „praktykujący", ten punkt może być trudny do zrealizowania. Jednakże w naszym Centrum oraz w różnych przypadkowych miejscach spotkasz w tym tygodniu wielu chrześcijan rozdających swoje ewangelizacyjne lub zapraszające traktaty. Może zechcesz je podać dalej!

.

Osoby „praktykujące" zachęcamy do wcześniejszego zaopatrzenia się w swoich kościołach, misjach lub ostatecznie w naszym Miasteczku w każdy możliwy traktat i niech otrzyma go każdy, kto powinien. Ponieważ w dobie zasypywania przechodniów ulotkami wręczanie ich bywa dla społeczeństwa męczące, wiele trafia na chodnik lub do śmietnika. Nie bądźmy więc zbyt nachalni, nie blokujmy przejścia, miejmy jedynie postawę proponującą. Odpowiedni identyfikator lub koszulka mogą być dodatkowym atutem zachęcającym przechodniów lub znajomych do wzięcia traktatu. Jeśli więc wszyscy szanujący wartość swoich produktów czy inicjatyw mimo trudności inwestują w ulotki, dlaczego Ty miałbyś nie skorzystać z kolejnych drzwi, przez które Jezus może zapukać do kolejnych drzwi.

-----------------------------------------------------------------

(Przy okazji musimy zaznaczyć, że nasza inicjatywa nie współpracuje i nie popiera materiałów Świadków Jehowy, Mormonów, New Age i innych ruchów uważających się za jedynie słuszne. Nie polecamy również ulotek bazujących na autorytecie niebiblijnych objawień. Polecamy materiały tzw. chrystocentryczne, biblijne, obiektywnie użyteczne. W największym skrócie, doktryna: tylko Jezus jest Drogą – jest wspólna nam wszystkim. Doktryna, która wskazuje jako drogę jakąś religię czy wyznanie, jest dla nas wszystkich herezją)

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Jesteśmy chrześcijanami z różnych kościołów. Połączyła nas pasja miłości do Jezusa.
© Copyright 2022 (wersja 2223) - tydzienjezusa.pl 
Projekt i realizacja:  sadowski-kursy.pl
WARSZAWA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram