Dzień ewangelizacyjnego posta

Maile to wersja bardziej oficjalna i młodzieży może kojarzyć się z dorosłymi. Natomiast wiadomości na facebooku i polubienia, tzw. lajki to podstawa porozumienia nowego pokolenia. Mnóstwo osób używa tej komunikacji nawet na przejściu dla pieszych, w toalecie i podczas lekcji, w kościele i na własnym przyjęciu. Zwłaszcza w czasie wolnym.
Jeżeli jesteś zachęcony jakimś punktem programu Tygodnia Jezusa, sprawdź, komu możesz napisać o tym napisać wiadomość na fecebooku, co zalajkować pod kontem swoich obserwatorów lub kto z Twoich znajomych chciałby być zaproszony / powiadomiony o tym wydarzeniu.

.

Wersja dla bardziej zaangażowanych;

Trzeciego dnia możesz ponownie przejrzeć swoich znajomych na facebooku i zastanowić się, kto z nich nie wie o wydarzeniach Tygodnia Jezusa lub nie jest zdecydowany z nich skorzystać. Napisz do nich i zaproś, sugerując może jeden najbardziej odpowiedni punkt programu. Zresztą, wstawiając ulubione wydarzenie na swoją oś czasu czynisz je widocznym dla Twojej grupy znajomych.

Jesteśmy chrześcijanami z różnych kościołów. Połączyła nas pasja miłości do Jezusa.
© Copyright 2022 (wersja 2223) - tydzienjezusa.pl 
Projekt i realizacja:  sadowski-kursy.pl
WARSZAWA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram