Dzień ewangelizacyjnego smsa

Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do Tygodnia Jezusa, zachęcamy byś przesłał adres naszej strony lub adres ulubionego wydarzenia komuś, kogo lubisz. To będzie sympatycznym osobistym akcentem Twojego udziału.

.

Wersja dla zaawansowanych;

Niedawno pojawił się na ekranach kin wyśmienity chrześcijański mega hit pod tytułem: „Bóg nie umarł”. W filmie przedstawiony jest ekscytujący motyw podczas koncertu grupy Newsboys, kiedy artyści zachęcają do wysłania SMSa „Bóg nie umarł” do swoich znajomych. I liczą... jeśli jest na stadionie 10 000 osób, a każdy ma 100 znajomych – to w ciągu chwili wysłanych będzie 1 000 000 SMSów. Pomijając fakt, że ten film jest „OBOWIĄZKOWY” do obejrzenia, sms-owy poziom komunikacji to drzwi, przez które Jezus również chce przechodzić. Zasadniczo wejdzie przez każde, które prowadzą do ludzkich serc i zechcemy je dla Niego otworzyć.

Co możesz przesłać sms-em w tym dniu:
Zapytanie, czy Twój znajomy zechce pójść z Tobą na konkretne wydarzenie Tygodnia Jezusa
Wskazanie najbliższego mu wydarzenia
Adres internetowy tydzienjezusa.pl lub adres wydarzenia
Intrygujące zdanie o charakterze ewangelizacyjnym, które sugeruje potrzebę wyjaśnienia. Np. możesz przesłać werset biblijny typu:
Gdyż prawda jest w Jezusie… bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem… zbawiony będziesz (Ef.4:21; Rzm.10:9)

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Jesteśmy chrześcijanami z różnych kościołów. Połączyła nas pasja miłości do Jezusa.
© Copyright 2022 (wersja 2223) - tydzienjezusa.pl 
Projekt i realizacja:  sadowski-kursy.pl
WARSZAWA
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram